Pawpaw - Asimina triloba

zde můžete probrat vše o pěstování pawpaw

Moderátor: Stanley_51

Re: Pawpaw - Asimina triloba

Příspěvekod Rafał » 06 lis 2019, 21:22

Promiń,spatne jsem pochopil tvuj prispevek.Musim priznat ,źe skolka neni priliś spolehliva.Osobne koupoval jsem tam jedenkrat 4 rostliny,a v jednom pripade ne było to co jsem chtel.Mel jsem vysvetlit ten pripad,ale z lenivosti jsem to neudelal,ale była to mala chyba. Vim vsak,źe moi pratele meli taky pri naukopovani nejake problemy,ale podrobnosti si nepamatuju.
Rafał
škvrně
škvrně

Bydliště: vesnice v Polsku nedaleko Osoblaha(242 m.n.m)USDA 6b

Příspěvekod Radim K » 06 lis 2019, 21:34

Rafal: V pořádku :wink: . To by chtělo udělat varování alespoň na polské nebo evropské úrovni, aby nebylo podvedeno tolik lidí. Neznáš nějaká nejznámější polská pěstitelská diskusní fóra? Mám celý případ pěkně zaznamenaný, co jsem si objednal a co jsem ve skutečnosti dostal...
Radim K
desátník
desátník

Bydliště: zahrada Mrchojedy, okr. Domažlice, 460 m n. m. USDA 7b a Osvračín u Staňkova, 370 m n. m. USDA 7a

Příspěvekod Rafał » 07 lis 2019, 22:03

Bohuzel neznam żadne pestitelske forum.Vcera jsem pokusil neco na internetu prohledat ,ale nenasel jsem nic zajimaveho s vyjimku Facebooku. .Na dvou zahradnich forech prave jsem ćetl,źe chyby v tyto śkolce jsou temer normou. A pravdepodobne je to vśe co muźeme udelat,informovat lidi na zahradnich forech jako Kiwiforum a spoćitat źe to nekdo prećte.
Rafał
škvrně
škvrně

Bydliště: vesnice v Polsku nedaleko Osoblaha(242 m.n.m)USDA 6b

Předchozí

Zpět na PAWPAW ( Asimina )