Link na mapu fíkovníků v ČR/SR

zde můžete probrat vše o pěstování fíků

Moderátor: Stanley_51

Link na mapu fíkovníků v ČR/SR

Příspěvekod petrpan » 03 zář 2017, 17:32

Ahoj,

zde (link níže) jsem připravil mapu pro zanášení poloh fíkovníků o kterých víte, že rostou na daném místě. Pár jsem jich už sám přidal. Čím více informací bude ke každé rostlině, tím lépe. Jedná se o pokus stvořit podobnou mapu, jako byla na fikovniky.com. Mapa by měla sloužit hlavně nadšeným fíkovníkářům jako jsem já, kteří rádi řízkují všechno možné i nemožné. Samozřejmě se to nevylučuje s nákupem a výměnou rostlin v rámci zdejší komunity, čehož jsem taktéž využil a jsem za to vděčný.

link na mapu: https://drive.google.com/open?id=1mZAG6 ... sp=sharing

Mapu zatím může upravovat každý. Do budoucna možná bude lepší, když se úpravy nechají jen na pár lidech a ostatní budou posílat do fóra souřadnice a popis rostlin.
Tímto bych teda rád vyzval všechny, kdo mají zájem, aby přidaly rostliny, případně doplnily informace k již existujícím. Pokud něco takového už existuje jinde, omlouvám se předem za založení tohoto tématu.

EDIT:
Pravidla mapy:
1) Každá zanesená ostlina by měla obsahovat aspoň aspon základní informace v popisu (dostupnost rostliny, barva plodu, dalsí užitečné info).
2) Fíkovník by měl mít přibližně barvu začky podle barvy yralého plodu. Pokud je barva neznámá navrhuju použít šedou barvu značky.

Díky. Luboš
Naposledy upravil petrpan dne 03 zář 2017, 21:19, celkově upraveno 1
petrpan
nováček
nováček
 
Příspěvky: 162
Registrován: 26 kvě 2015, 21:45
Bydliště: Velká Dobrá, 412m.n.m.

Re: Link na mapu fíkovníků v ČR/SR

Příspěvekod Stanley_51 » 11 zář 2017, 21:53

Oddělil jsem link na vkládání do mapy fíkovníků, aby se časem neztratil v příspěvcích. Toto téma je zamčeno pro vkládání dalších příspěvků.
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9189
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b


Zpět na FÍKOVNÍKY ( Ficus )

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron