Olea europeana

zde můžete probrat vše o pěstování oliv

Moderátor: Stanley_51

Re: Olea europeana

Příspěvekod Lemon » 13 zář 2011, 22:10

Alena píše:Ale nečekej, že ti všechno vyklíčí. U Bambusaria mám úspěšnost tak 50:50, některé druhy vyklíčily stoprocentně, některé vůbec, semena jsou asi kdovíjak stará; z Koexfloru to bylo lepší.


No hlavně aby vylezlo alespoň něco :) Kdyby mělo vyklíčit vše,tak bych z toho byl asi nešťastný,co toho je...
Zrovna u toho olivovníku váhám,zda narušit - napilovat obal semene,jak se uvádí.Opravdu je to třeba,nebo se to týká jiných druhů ? Předem díky za radu.
Lemon
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 zář 2011, 22:47

Re: Olea europeana

Příspěvekod Alena » 14 zář 2011, 17:59

S peckami oliv zkušenost nemám, ale tady http://www.marigreen.cz/oknodozahrady/o ... .php?od=82 radí napilovat (3. příspěvek shora). Já mám jeden olivovník koupený před několika lety na tržišti a s tím si vystačím :) Pán mi tehdy tvrdil, že to všechno vypěstoval z řízků.
Loni jsem tu v jednom zahradním centru viděla asi dvoumetrový, s kmenem tlustým tak kolem 3/4 m, asi za 60 000. No krásnej byl, to jo, ale co s tím tady, že jo...
Alena
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3492
Registrován: 17 dub 2009, 15:40
Bydliště: Klatovy 428 m. n. m.

Re: Olea europeana

Příspěvekod Lemon » 14 zář 2011, 22:50

Tak že část semen napiluji,část ne a uvidím,jestli alespoň něco vzejde,jinak i mne stačí ten roubovaný fešák.Rád bych viděl jak poroste semenáč.Když nic nevzejde zkusím malý řízkovanec v Kruhu.
Pro někoho kdo neví co s prachama,to může být za 60 000 dobrá koupě,pokud tomu fandí.U p.Matějky ve Vykáni,jsem viděl také pěkné olivovníky ke 2 metrům - asi za 15 stovek..
Lemon
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 zář 2011, 22:47

Re: Olea europeana

Příspěvekod laradek » 20 pro 2011, 17:43

Nějaké foto z mé letošní první sklizně oliv, kdy jsem byl na výpomoc známému Řekovi.
Obrázek
Obrázek
I takovéto olivovníky staré okolo 1000 let tam byly.
Obrázek
Obrázek
laradek
člen
člen
 
Příspěvky: 462
Registrován: 07 lis 2007, 22:53
Bydliště: Kyjovice 390m.n.m.

Re: Olea europeana

Příspěvekod Kolmen » 20 pro 2011, 20:28

laradek píše:I takovéto olivovníky staré okolo 1000 let tam byly.


Krásný strom, zmenšený v nějakém poměru by to byla úžasná bonsai.
Kolmen
ouško
ouško
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 dub 2011, 13:19
Bydliště: 400 m.n.m. - Jarda

Re: Olea europeana

Příspěvekod laradek » 20 pro 2011, 21:34

Na bonsai by byl zajímavý i tady ten prý 900 let starý platan.
Obrázek
laradek
člen
člen
 
Příspěvky: 462
Registrován: 07 lis 2007, 22:53
Bydliště: Kyjovice 390m.n.m.

Re: Olea europeana

Příspěvekod Pítrs » 20 pro 2011, 21:49

Jak chutnají ty černé přezrálé olivy. Podobně jako ty zavařené ve skle ?
Pítrs
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 691
Registrován: 21 říj 2010, 11:29

Re: Olea europeana

Příspěvekod laradek » 20 pro 2011, 21:57

Právě jsem se tam dozvěděl a přesvědčil se o tom na vlastní chuť, že syrové olivy jsou nejedlé. Obsahují nějakou látku, která je šíleně hořká. Takže se musejí zpracovat, aby se odbourala.
laradek
člen
člen
 
Příspěvky: 462
Registrován: 07 lis 2007, 22:53
Bydliště: Kyjovice 390m.n.m.

Re: Olea europeana

Příspěvekod Pepe » 20 pro 2011, 22:08

A nezohnal si recept na upravu cerstvych oliv ?
Pepe
 

Re: Olea europeana

Příspěvekod Stanley_51 » 20 pro 2011, 23:19

Stačí olivy nechat fermentovat. Obsahují hodně tříslovin a fermentací se třísloviny odbourají. Nakládají se do soli, případně do kyselého nálevu s citrony,záleží na tom, kdo má jaké rád. Pokud se trhají nezralé, jsou z nich zelené, po dozrání zčernají.
Olivy se sklízejí před dozráním, a to povětšinou ručně, aby se zamezilo jejich znehodnocení. Málokdo ale ví, že čerstvé olivy jsou kvůli své hořkosti zcela nepoživatelné. Po sklizni tak začíná cesta poměrně složitých úprav, než se dostanou olivy na náš stůl. Nejčastěji se na několik dní olivy namáčí do roztoku hydroxidu sodného. Poté je třeba několik dní olivy máchat ve vodě, aby se louh vyplavil. Poté je třeba nechat olivy ještě půl roku až rok kvasit. Velice zralé, černé plody jsou někdy nasolovány přímo.
V třídění oliv panuje částečný chaos. Olivy je totiž možné třídit podle místa původu, ale také podle odrůdy stromu, stupně uzrání nebo způsobu úpravy. Existují stovky odrůd oliv, pro konzumaci je ale určena jen asi desítka z nich. Ne zcela zralé olivy jsou zelené, postupně se mění přes červenou, fialovou až k černé barvě. Zelené olivy jsou tvrdé a mají málo oleje. Někdy zelené olivy zoxidují při zpracování na černo – nemusí se vždy jednat o hodně zralé plody. Nejznámějším typem jsou kalamata – buclaté řecké olivy. Oblíbená je ale také odrůda mazanillo ze Španělska nebo drobné olivy nicoise z Provence.
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9189
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Re: Olea europeana

Příspěvekod triodyn » 22 pro 2011, 07:07

Ty staré stromy,to je prostě paráda.Kor dneska ,kdy se kácí všecko,co má jenom trochu silnější kmen.Blbá doba.
triodyn
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 2525
Registrován: 13 kvě 2007, 20:27
Bydliště: KOSTELETZ(ol) 241,1m.n.m.

Re: Olea europeana

Příspěvekod Lemon » 26 pro 2011, 22:34

Tak na stromku mi dozrálo několik oliv a vypadalo to úžasně.I přes varování jsem ochutnal a opravdu jsou nepoživatelné,šel jsem to zajíst kupovanými černými olivami.Ty nemají chybu
Lemon
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 zář 2011, 22:47

Re: Olea europeana

Příspěvekod Pepe » 27 pro 2011, 09:44

Zaujimalo by ma co mate olivovniky, ze ci mate len jeden ale viacej roznych kusov ? Lebo moj od kedy som ho previezol do zahrady ma sice kvety ale plod nehodil ziadny, preto sa domnievam, ze u nas na sidlisku je plno "divych" olivovnikov ci je mozne, ze by sa opelil od nich...
(tri sezony mal zopar plodov a po prevoze nemal uz druhy rok ziadny)
Pepe
 

Re: Olea europeana

Příspěvekod Ramon » 27 pro 2011, 14:03

Pepe píše: preto sa domnievam, ze u nas na sidlisku je plno "divych" olivovnikov ci je mozne, ze by sa opelil od nich...


Myslíš Elaeagnus angustifolia? Obrázek
Lobkovice - Neratovice, Polabská nížina 167m.n.m.
Vlastník smokvoní: 0100, 0101, 0055 a 0056
Uživatelský avatar
Ramon
generál
generál
 
Příspěvky: 1475
Registrován: 11 srp 2009, 19:48

Re: Olea europeana

Příspěvekod Stanley_51 » 27 pro 2011, 14:18

No tomu se sice říká ruská oliva, ale s olivovníkem nemá nic společného. Ten patří mezi olivovníkovité, kdežto Elaeagnus mezi hlošinovité. Český název je také hlošina. A velice pochybuji, že by hlošina opýlila olivovník.
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9189
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

PředchozíDalší

Zpět na OLIVOVNÍK ( Olea )

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků