Hledám, sháním, koupím.....

zde můžete obchodovat, vyměňovat atd.

Moderátor: Stanley_51

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod dědek Čeněk » 06 pro 2018, 14:37

Dobrý den Tomasi 75, mám velký zájem o Vaše rouby pluotů Flavor King a Flavor Supreme. Budu přeroubovávat dva stromky švestek. Obnovuji zahradu a loni jsem zasadil Melitopolski, Dezertnaja, letos Flavor Heart, Shiro, Oshi Wase, Indiánské léto. Mám plodící myrobalán velikosti 2,5-3 cm, tmavě červený s pevnou oranžovou dužinou s náznakem chuti meruňky, malou oddělitelnou peckou, zraje koncem srpna, vynikající na klevelu i knedlíky. Bydlím v Polabí a pro rouby si rád dojedu
(mám levnou hromadnou dopravu). Rád bych se také případně něco dozvěděl o pěstování pluotů. V případě, že jsou rouby ještě volné napište mi na dedek.cenek zavináč seznam tečka cz. Děkuji předem za odpověď. Čeněk.
dědek Čeněk
škvrně
škvrně

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod dědek Čeněk » 08 pro 2018, 09:59

Dobrý den,
tak jsem asi neuspěl a proto stále sháním o rouby pluotů mimo Melitopolski, Dezertnaja, Flavor Heart, Shiro, Oishi Wase, Indiánské léto. Pro rouby si rád kdykoliv dojedu (kolem 100km od Prahy, jsem důchodce).
Vyrovnat se mohu penězi nebo medem z lesa, případně rouby na výměnu. Pokud máte dobré zkušenosti se zasíláním Poštou, tak bych to zkusil také, třeba dobírkou. Díky za odpověď, vnuk mě naučil se pohybovat
na uživatelském panelu a prohlížení zpráv. Čeněk.
dědek Čeněk
škvrně
škvrně

Předchozí

Zpět na BAZAR ROSTLIN A SEMEN