Hledám, sháním, koupím.....

zde můžete obchodovat, vyměňovat atd.

Moderátor: Stanley_51

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Tomas75 » 07 pro 2019, 22:29

jeste jednou dobry den,
mam jeste 2-3 tenci rouby z nemecke novinky - svestky MONI - letos koupeny stromek primo od zdroje (BAYOZ). Jedna vetvicka tam roste blbe, takze ji budu strihat. Vymnenim za rouby nejake zajimave odrudy peckoviny (svestka, pluot, broskev, merunka) kterou jeste nemam a ktera nejde u nas koupit v kazdem druhem zahradnictvi.
pokud ma nekdo zajem.
Tomas
Tomas75
ouško
ouško
 
Příspěvky: 61
Registrován: 19 led 2013, 17:50
Bydliště: Kraluv Dvur, Beroun

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Davidoff » 10 pro 2019, 21:21

Zdravím, vedel by mi niekto poradiť pomocť ? Zhaňam semiačka alebo koreň alebo čokolvek čim by som vedel začať doma pestovať PSSIFLORU INCARNATA .... za každu pomoc budem vďacný. Ak niekto máte semiačka alebo pestujete passifloru incarnata , napíšte mi. Ďakujem
Davidoff
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 36
Registrován: 09 pro 2019, 18:10
Bydliště: Kosice- okolie 500 m.n.m

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod J.K. » 11 pro 2019, 07:56

Nehnevaj sa, ale trosku trpezlivosti by ti nezaskodilo. Kvoli jednej veci treba napisat 3 prispevky?
J.K.
oficír
oficír
 
Příspěvky: 521
Registrován: 15 říj 2014, 08:07
Bydliště: Žilina, 420m n.m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Marek1970 » 11 pro 2019, 11:07

Musím sa Davida (?) trochu zastať. Treba pochopiť, že mu asi veľmi záleží na tom, aby zohnal Mučenku.
Marek1970
oficír
oficír
 
Příspěvky: 518
Registrován: 05 lis 2018, 18:14
Bydliště: "kúsok" od Piešťan, cca 160 m.n.m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Davidoff » 11 pro 2019, 12:34

Marek dakujem za tvoje pochopenie pre moje pocinanie S6 a teba J.K.prosim o prepacenie ak ta moje prispevky obtazovali len sa snazim zohnat to skor aby som to vysial a zakorenil cim skor aby som to mohol na jar vysadit vonku.
Davidoff
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 36
Registrován: 09 pro 2019, 18:10
Bydliště: Kosice- okolie 500 m.n.m

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Marek1970 » 11 pro 2019, 13:08

David, posielam SZ s tel. kontaktom na pestovateľa, ktorého fotky mučenky sem dával Palo ešte v r. 2014.
viewtopic.php?f=30&t=208
Marek1970
oficír
oficír
 
Příspěvky: 518
Registrován: 05 lis 2018, 18:14
Bydliště: "kúsok" od Piešťan, cca 160 m.n.m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod J.K. » 11 pro 2019, 13:29

Davidoff píše:...a teba J.K.prosim o prepacenie ak ta moje prispevky obtazovali

Ide o to, ze vysledok, by bol rovnaky, keby si to rovno napisal sem a pockal na odpoved. A ozval som sa preto, lebo nedavno tu iny (tiez novy) clen cosi "zhanal" dost nestastnym sposobom, tak som uz trochu alergicky. Co uz, dnes su ludia zrejme zblbnuti z kadejakych facebookov, ze vsetko musi byt hned. Lenze pri pestovani je najdolezitejsou vlastnostou trpezlivost :)
J.K.
oficír
oficír
 
Příspěvky: 521
Registrován: 15 říj 2014, 08:07
Bydliště: Žilina, 420m n.m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Davidoff » 11 pro 2019, 14:14

OK ja som len napisal dotaz a teraz budem trpezlivo cakat ci vobec pozhanam daco , k pestovaniu este mozno daleko :D a neviem kolko mas rokov lebo neide ani o tu trpezlivost ale kolko casu komu zostava tak by som to mozno len rad ochutnal :D a tymto uz koncme,,,je to rubrika o inom . E5
Davidoff
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 36
Registrován: 09 pro 2019, 18:10
Bydliště: Kosice- okolie 500 m.n.m

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod anonka » 28 pro 2019, 19:23

Dobrý večer vespolek,
hledámshánímkoupím sice něco docela jiného, než čím se tady zabýváte, ale dostala jsem radu, že tady jsou lidé, kteří mají všeliké styky na různé světové strany a MOŽNÁ by věděli …………………….Chtěla bych koupit semena rajčete Džekpot z Ruska. Ovšem moje znalosti vyhledávání jsou podprůměrné :( a ruština už se také téměř vykouřila :( Takže se ptám má-li někdo přímé styky na Rusko, zná-li někoho, kdo by byl ochotný mi semínka koupit a dodat sem k nám?
anonka
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 pro 2019, 09:25
Bydliště: okres Hodonín, 240 metrů nad mořem

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Stanley_51 » 28 pro 2019, 23:31

anonka píše:Dobrý večer vespolek,

Ahoj, vítám tě na kiwiforu. E5
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9189
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod anonka » 29 pro 2019, 09:31

Stanley_51 píše:Ahoj, vítám tě na kiwiforu. E5


Díky!

I když já jsem spíš pozorovatel a věčný učedník, který navíc přišel čistě ze zištných úmyslů S13 jak už jste pochopili...............…

Navíc mám Stanley nejasný pocit neúnavně mazaný postupující demencí, že se "známe. Z Livingu? Odjinud?
anonka
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 pro 2019, 09:25
Bydliště: okres Hodonín, 240 metrů nad mořem

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Stanley_51 » 29 pro 2019, 11:05

anonka píše: Navíc mám Stanley nejasný pocit neúnavně mazaný postupující demencí, že se "známe. Z Livingu? Odjinud?

Určitě z Livingu, ale tam už několik let nepůsobím.Byl jsem z něj "vyhoštěn" kvůli odkazům na kiwiforum. :lol:
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9189
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod paloo » 29 pro 2019, 11:30

anonka píše:Dobrý večer vespolek,
hledámshánímkoupím sice něco docela jiného, než čím se tady zabýváte, ale dostala jsem radu, že tady jsou lidé, kteří mají všeliké styky na různé světové strany a MOŽNÁ by věděli …………………….Chtěla bych koupit semena rajčete Džekpot z Ruska. Ovšem moje znalosti vyhledávání jsou podprůměrné :( a ruština už se také téměř vykouřila :( Takže se ptám má-li někdo přímé styky na Rusko, zná-li někoho, kdo by byl ochotný mi semínka koupit a dodat sem k nám?

Neviem kde si zobral,že sú to ruské rajčiny S2
https://www.youtube.com/watch?v=pjfGio7Wzu8
https://fenixseeds.com/sementi/vegetabl ... otty-f1-2/
Aháá :) https://tomatland.ru/catalog/10153
Uživatelský avatar
paloo
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 7338
Registrován: 11 srp 2007, 16:16
Bydliště: Lyský priesmyk 368mnm

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Ragnar » 29 pro 2019, 13:53

anonka píše:Dobrý večer vespolek,
hledámshánímkoupím sice něco docela jiného, než čím se tady zabýváte, ale dostala jsem radu, že tady jsou lidé, kteří mají všeliké styky na různé světové strany a MOŽNÁ by věděli …………………….Chtěla bych koupit semena rajčete Džekpot z Ruska. Ovšem moje znalosti vyhledávání jsou podprůměrné :( a ruština už se také téměř vykouřila :( Takže se ptám má-li někdo přímé styky na Rusko, zná-li někoho, kdo by byl ochotný mi semínka koupit a dodat sem k nám?


Ahoj, já Ruské odrůdy objednávám na Ebay od Olgy, dodání vždy bez problémů. Bral sem i ten JackPot, který sháníte a ještě ho má: https://www.ebay.com/itm/TOMATO-JACK-PO ... l2649#rwid
Ragnar
nováček
nováček
 
Příspěvky: 111
Registrován: 06 kvě 2018, 21:23
Bydliště: Okolí Brna

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod amy80 » 29 pro 2019, 15:52

Ragnar píše:
Ahoj, já Ruské odrůdy objednávám na Ebay od Olgy, dodání vždy bez problémů. Bral sem i ten JackPot, který sháníte a ještě ho má: https://www.ebay.com/itm/TOMATO-JACK-PO ... l2649#rwid


Já tam vidím "This item is out of stock" a "0 available, 20 sold" :-)
amy80
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 626
Registrován: 13 črc 2014, 10:15
Bydliště: Praha - východ cca 400 mnm

PředchozíDalší

Zpět na BAZAR ROSTLIN A SEMEN

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník