Hledám, sháním, koupím.....

zde můžete obchodovat, vyměňovat atd.

Moderátor: Stanley_51

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod EvaOstrava » 08 lis 2023, 04:21

Radim K píše:A podsouvat mu psychické bloky - no to snad není myšleno vážně :.

- podvědomé vzorce chování. Jeho příspěvek byl pro mě hodné překvapivý, navíc vůbec nevysvětlil, co tím chtěl říct. Všechno jde napsat v přátelském duchu, a tohle tedy moc nebylo. Ale on to pak nádherně vysvětlil tou příhodou z dětství. Takže je to úplně jasné, a vlastně mu to člověk může i odpustit.
EvaOstrava
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 916
Registrován: 11 lis 2021, 18:14

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod moonvil » 08 lis 2023, 07:49

Evo sorry, ale připadá mi, že se v příspěvcích až příliš snažíš odhalovat nějakou skrytou křivdu, urážku nebo posměch. Přitom nic takového se tu neděje a ani k tomu není žádný důvod (teda až na extra vzácné případy). Komunikace formou psaného textu má svá specifika. Tím, že toho druhého přímo nevidíš, nelze úplně správně rozpoznat celkové ladění, a úplně obyčejný neutrálně nebo i pozitivně myšlený text může vyznít negativně. Když to tam cíleně hledáš.
Uživatelský avatar
moonvil
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 4106
Registrován: 16 čer 2009, 08:34
Bydliště: Řícmanice, 275mnm - mrazová kotlina Moravského krasu

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Marek1970 » 08 lis 2023, 07:57

Hofis píše:...Nebudu přehánět, když napíšu, že já desítkám. A nikdy jsem za to nic nechtěl. A víš proč? Protože to byla moje dobrá vůle. Znamená to totiž nějak zabalit ty rostliny, najít si čas s nimi jít na poštu a vystát si tam frontu atd. Přesto jsem to udělal rád. A to proto, že jsou to fandové do rostlin, stejně jako já. Poznáš to z příspěvků. Snaží se přispívat tomuto fóru svými obrovskými zkušenostmi, hromadu toho napsali o pěstování dříve, a mě hrozně pomohli. Proto chci teď pomáhat já...

Keby bolo medzi nami viac takých ako je Honza, tak by bol svet oveľa krajší. Hofis, Nene, Milas, miloš 51, Davidoff, ... ale i mnohí ďaľší, pomohli nezištne aj mne nie jeden krát a bez takýchto dobrosrdečných ľudí by toto fórum stratilo svoj zmysel. Priatelia všetko dobré S20
Marek1970
oficír
oficír
 
Příspěvky: 519
Registrován: 05 lis 2018, 18:14
Bydliště: "kúsok" od Piešťan, cca 160 m.n.m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Hofis » 08 lis 2023, 09:22

Radim K píše: A podsouvat mu psychické bloky - no to snad není myšleno vážně :roll: .

Kdysi se tomu říkalo výchova. Teď už jsou to psychické bloky z mládí a podvědomé vzorce chování... :lol: Musím upřímně říct, že za tyto bloky jsem svým rodičům opravdu vděčný. S6
Hofis
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3830
Registrován: 04 čer 2013, 15:43
Bydliště: Varnsdorf - 334 m n. m., Praha-Motol - 301 m n. m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod EvaOstrava » 08 lis 2023, 09:35

moonvil píše:Evo sorry, ale připadá mi, že se v příspěvcích až příliš snažíš odhalovat nějakou skrytou křivdu, urážku nebo posměch. Přitom nic takového se tu neděje .

Jo, tobě jde o toho Radka. Ale to jsem vůbec nemyslela tak, jak jsi to pochopil. Sorry.
Tak když mi veverka napsala, že byla napomenuta a nevěděla za co, tak to asi nebude jen můj pocit. A ty si taky myslíš, že neměla napsat ty své požadavky, tak jak je napsala?
Vždyť nikoho k ničemu nenutila a nejspíš jí nikdo nic nepošle. Na jedné straně jí napíšeš, že není chytré (nebo něco v tom smyslu) tolik stejných EBT a na druhé, ji Hofis napomene, když si o ty jiné napíše... Tak poraď, jak to měla udělat.
Já Hofis ovi vůbec neupírám jeho zásluhy. Jde vyloženě od začátku o jeden jediný příspěvek, hlavně proto, že jsme mu nerozuměly. Teď už mu rozumíme.
EvaOstrava
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 916
Registrován: 11 lis 2021, 18:14

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Hofis » 08 lis 2023, 10:07

Evo a veverko, to opravdu nebylo žádné napomenutí, a pokud to tak bylo pochopeno, tak to se moc omlouvám, a je to určitě i moje chyba. Šlo mi jen o to, že pokud někdo napíše takovýto požadavek, příliš odpovědí se zřejmě nedočká. A chtěl jsem to napsat tak nějak nepřímo a zaobleně, aby k tomu člověk dospěl sám. Jenže jsem to asi namísto toho napsal dost blbě, a zvrtlo se to. :( Lepší příště raději nepsat nic a nechat toho člověka čekat na reakce, kterých zřejmě moc nepřijde. Veverka je tu nová a ještě moc nepobrala, jak to na tomto fóru celé funguje, tak jsem si prostě nemohl pomoct. Je to moje chyba a Eva má určitě pravdu v tom, že jsem se do toho neměl plést. Příště si dám pozor... :)
Hofis
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3830
Registrován: 04 čer 2013, 15:43
Bydliště: Varnsdorf - 334 m n. m., Praha-Motol - 301 m n. m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Stanley_51 » 08 lis 2023, 10:24

Tak a už stačilo. Doteď jsem tomu nechával volný průběh, ale prosím o zklidnění situace. Navíc je tato sekce určena k jinému účelu. Nechci nikomu upírat možnost se vyjádřit, od toho to kiwifórum je, ale diskutujte v sekci k tomu určené a hlavně se vyvarujte invektiv. Prosím! Děkuji za pozornost.
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9230
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod pavell » 10 lis 2023, 02:24

Nemáte někdo semena fialové kukuřice Maiz Morado, nebo nevíte kde by šly sehnat?
pavell
desátník
desátník
 
Příspěvky: 967
Registrován: 08 říj 2017, 01:33
Bydliště: Kyjov

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod nene » 10 lis 2023, 07:00

nene
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 4260
Registrován: 09 říj 2016, 13:28
Bydliště: Vsetínsko (425, mrazová kotlina) + Hodonínsko(165)

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod pavell » 10 lis 2023, 09:47

Tak to není ona, opravdu nejspíš nejdou její semena sehnat, jedině si je poskládat s mouky, té nabízí dost. :)
pavell
desátník
desátník
 
Příspěvky: 967
Registrován: 08 říj 2017, 01:33
Bydliště: Kyjov

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Stanley_51 » 10 lis 2023, 11:20

pavell píše:opravdu nejspíš nejdou její semena sehnat, :)

https://www.seeds-gallery.com/sr/home/k ... -seme.html
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9230
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod nene » 10 lis 2023, 11:38

Na amazon.de celé klasy, půlkilové balení.....?
nene
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 4260
Registrován: 09 říj 2016, 13:28
Bydliště: Vsetínsko (425, mrazová kotlina) + Hodonínsko(165)

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod kaaja-el » 29 lis 2023, 20:51

Ahoj, daruji řízky fíkovníků:
Hardy Chicago, Ronde de Bordeaux, Crozes, Campaniere, Ponte Tresa (která z těch 4 typů nevím).
Mám vše z loňských řízků, takže neptejte se mě na plodnost:-) Něco to nasadilo, ale pozdě, takže nic nestihlo dozrát.

2024-01-31 Update: vše rozebráno.
Naposledy upravil kaaja-el dne 31 led 2024, 11:23, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
kaaja-el
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 186
Registrován: 23 dub 2022, 10:00
Bydliště: Nýřanská černouhelná pánev, 350mnm.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod dzani696 » 21 pro 2023, 09:15

Nenašiel by sa u niekoho odrezok 'Eremorange'
Citrus sinensis x glauca?
Jano
Uživatelský avatar
dzani696
velitel
velitel
 
Příspěvky: 881
Registrován: 10 srp 2018, 20:26
Bydliště: Zábřeh na Moravě 285 m n. m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod majoxx87 » 21 pro 2023, 09:37

Nenašiel by sa u niekoho odrezok 'Eremorange'
Citrus sinensis x glauca?

Ja ho mam, ale ešte nerodil (asi z Adava) ak chces tak ti pošlem vrubel ked pôjdeš stepit....
Uživatelský avatar
majoxx87
nováček
nováček
 
Příspěvky: 121
Registrován: 28 led 2017, 17:59
Bydliště: Považská Bystrica, 298 m.n.m.

PředchozíDalší

Zpět na BAZAR ROSTLIN A SEMEN

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků