prodejci rostlin

odkazy na prodejce

Moderátor: Stanley_51

Re: prodejci rostlin

Příspěvekod Pavel_CZ » 06 kvě 2018, 08:03

Jeste k tomu Ostrohu. Nedavno jsem mluvil s majitelem o pluotech co prodavaji a treba u Flavor Gem mne rekl, ze za tech 10 let co ho prodavaji ho zatim stihli vzdycky vyprodat, tak ani nevi, jestli je pravy. co na to rict...
Za sacek na podnoze, co jsem tam kupival chteli 2Kc, to mne prislo usmevne. O kousek dal ve Straznici ten pristup byl mnohem lepsi (a pytel na stromek byl dokonce v cene haha)
Pavel_CZ
nováček
nováček

Příspěvekod Jožka » 06 kvě 2018, 19:38

Z Ostrohu mám Daple dandy a vubec se plody neshodují s obrázky na netu ale chutově je to ovoce dobré tak to neřeším. Révu vinou jsem kupoval v několika rozdílných školkách(ve větším množství) a vždycky tam byli přimíchané jiné sazenice, záleží asi na zodpovědnosti toho daného pracovníka který to dělá.
Jožka
ouško
ouško

Příspěvekod robo » 16 kvě 2018, 16:31

Dnes mi přišly pěkné rostliny z Deaflory, vše v pořádku a dodáno v krátké době, posílali to v pondělí. Rostliny byly pěkně zabalené a zabezpečené dřevěnými třásněmi. S balíkem se určitě nezacházelo v rukavičkách a určitě ho stavěli na různé strany a z květináčů se skoro nic nevysypalo. Komunikace byla v naprostém pořádku a i platba byla jednoduchá, samozřejmě vykoupená trochu vyšším kurzem, který měl PayPal vždy. Tak že mohu tento obchod vřele doporučit! Objednával jsem pro velký úspěch loňského roku dva keříky Velkoplodé Meruzalky, která mě loni chutí velice mile překvapila, více než Josta. Dále jsem objednal půdopokryvvné ostružiníky a jednoho příbuzného angreštu, který má mít snad květinovou chuť nebo tak něco o tom psali. Jediné co bych jim vytkl je docela drahé poštovné, ale na to že je to z Německa tak to ještě jde. Kdybych někdy do budoucna ještě objednával tak bych dal klidně vědět a mohla by se udělat hromadnější objednávka, aby bylo poštovné levnější.
Jilemnice 470 m.n.m.
robo
nováček
nováček

Předchozí

Zpět na PRODEJCI