prodejci rostlin

odkazy na prodejce

Moderátor: Stanley_51

Re: prodejci rostlin

Příspěvekod pavell » 02 lis 2018, 17:10

Jaké máte zkušenosti s obchodem Ekozahradnictví?
pavell
pokročilý
pokročilý

Příspěvekod paloo » 03 lis 2018, 08:59

paloo
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )

Příspěvekod Kika » 06 lis 2018, 11:19

Od Ekozahradnictvi jsem ted objednavala nejake ovocne stromky (jeden se mi nelibi tvarove, ale jinak OK), jednu akebii (ta je pekna) a morusi Gerardi Dward. U te jsem na rozpacich, je to mensi kerik (to by nevadilo), ale oznaceni jen "moruse cerna", tak kdo vi, jestli poslali tu Gerardi Dwarf. No, uvidi se za par let, ze? Jinak objednani i dodavka v poradku, dobre zabaleno.
Kika
škvrně
škvrně

Příspěvekod pavell » 06 lis 2018, 12:23

Kika to je právě ten problém, taky jsem si tam objednal nějaké rostliny a moruši illinois everbearing s označením moruše černá, takže to nejspíš bude něco jiné, pak jsem objednal asiminu shenandoah taky jen označení asimina a velikost místo 60cm asi tak 20, kiwi jen popsané propiskou a nejlepší to balení, nejspíš vybráno z kontejneru, nebylo to v normální krabici ale asi tak třicet různých kousků kartonů slepených různě izolepou a rostliny zamotané do kousků igelitů z různých balení od vod v pet lahví. Takže můj dojem je asi podobný jako zahradnictví Konvičkovi, ale Konvičkovi to mají aspoň levnější. Takže bych to shrnul, S13 nikdy více. S13 E7
pavell
pokročilý
pokročilý

Příspěvekod Kika » 06 lis 2018, 13:36

Já to balení teda neviděla, vyzvedl a vybalil muj muz a nenapadlo me se ho na to ptat, takze to nemuzu komentovat. Ale rostliny nebyly polamane, ani zmackane kvetniky, takze jsem brala ze OK. Spatne popisky jsou velky nesvar prodejcu, to mi teda taky vadi. Od Ekozahradnictvi jsem brala poprve, neb meli ty stromky, které jsem letos shanela. Celkove tedy hodnotim neutralne, ale uvidime casem, co ta moruse a ovocny stromek.

O Konvickovych jsem si nacetla uz dost, takze jsem u nich nikdy nic nebrala. Ale koukala jsem, ze letos inzeruji na Slevoparku (8 okrasnych keru) a je mi lito lidi, kteri se na jejich nabidku nachytaji. Mezi zahradnimi nadsenci uz jsou asi znami, tak cili na jinou skupinu zakazniku.
Kika
škvrně
škvrně

Příspěvekod Pavel_CZ » 06 lis 2018, 22:06

Muj nazor na ty bridily z ekozahradnictvi je tady, jedna zkusenost stacila
viewtopic.php?f=39&t=463
Pavel_CZ
nováček
nováček

Příspěvekod pavell » 06 lis 2018, 23:03

Mě by stačilo kdyby mi poslali co jsem si objednal, škoda že je někdo nepochválil dřív, nic bych si od nich nekoupil.
pavell
pokročilý
pokročilý

Předchozí

Zpět na PRODEJCI