FOTO K PROFILU

zde můžete spolupracovat na vývoji webu

Moderátoři: Stanley_51, admin

Příspěvekod Tchorik » 25 zář 2007, 22:58

Jsem rada, ze nejsem sama, kdo ma nejaky problem, hned si pripadam vic jako clovek :lol:
Uživatelský avatar
Tchorik
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3147
Registrován: 14 kvě 2007, 08:18
Bydliště: Plzeň 313 m.n.m. - Jana

Příspěvekod Pavla » 25 zář 2007, 23:03

Lidi -kdy? jsem to vyře?ila JÁ -musí to vyře?it ka?dý :shock:
Ale plačící ?majlík mě vá?ně chybí :wink:
Pavla
Uživatelský avatar
Pavla
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 467
Registrován: 06 čer 2007, 09:23
Bydliště: Sezemice

Příspěvekod Pavla » 25 zář 2007, 23:05

Triodyne,
co to bude? tě?ím se na obrázek :wink:
Pavla
Uživatelský avatar
Pavla
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 467
Registrován: 06 čer 2007, 09:23
Bydliště: Sezemice

Příspěvekod triodyn » 25 zář 2007, 23:13

ale taková poetika :Dale já to sem stejně nedostanu :( a ten bečící smajl tu je- :cry:
triodyn
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 2525
Registrován: 13 kvě 2007, 20:27
Bydliště: KOSTELETZ(ol) 241,1m.n.m.

Příspěvekod Pavla » 26 zář 2007, 08:29

Triodyne,
nejdřív si ten obrázek musí? zmen?it -je to tam napsaný - 80 bodů na ka?dé straně a myslím 18 kb - to se tam dočte?
Pak si zapamatuje?, kde ho ve svém počítači má? :)
Dá? procházet a vybere? ho - jako kdy? přidává? fotku
A potom myslím dá? jenom odeslat :)

Jo a úplně nejdřív vleze? do Profilu -je to tam a? úplně dole :)
Pavla
Uživatelský avatar
Pavla
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 467
Registrován: 06 čer 2007, 09:23
Bydliště: Sezemice

Příspěvekod Tchorik » 26 zář 2007, 09:58

Tak jeste me poradte, ja sem taky chci cpat fotky svych ubozatek (nemyslim haranti, myslim kytky :D ). Jinak placici smajlik je, kdyz si das zobrazit dalsi smajliky, tak se otevre nove pidiokynko a tam ho najdes. Staci na nej jen kliknout. I kdyz ted koukam, ze je i v normalni nabidce, to jsem z toho blazen - takze v poslednim sloupci uprostred pod tim vysmatym - timhle :lol: .
Uživatelský avatar
Tchorik
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3147
Registrován: 14 kvě 2007, 08:18
Bydliště: Plzeň 313 m.n.m. - Jana

Příspěvekod Stanley_51 » 26 zář 2007, 10:10

Tchoriku, neplač. Fotky dá? na forum následovně. Klikne? na procházet a najde? si adresář se svým obrázkem. Klikne? na něj 2x a on se ti přenese do toho dlouhýho políčka. Pak klikni na nahrát a čekej, trvá to podle velikosti obrázku od pár vteřin do několika minut. No a kdy? se ti poté zobrazí, mů?e? buď přidat dal?í nebo ho dá? odeslat jako zprávu. Pokud dává? k obrázku text, odentruj za textem 2x abys nerozhodila grafiku. Ale s tím si hlavu nelam, já to po vás po v?ech upravuji. Tak a teď to vyzkou?ej - čekám. :roll:
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9220
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Příspěvekod Pavla » 26 zář 2007, 10:30

Tchoříku - taky čekám a tě?ím se na fotky ubo?átek :lol:
Pavla
Uživatelský avatar
Pavla
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 467
Registrován: 06 čer 2007, 09:23
Bydliště: Sezemice

Příspěvekod Tchorik » 26 zář 2007, 13:07

Omlouvam se, doufam, ze porad necekate prilepeny na monitoru :lol: . Musela jsem se jit venovat haranti :? .

Zkousim... Ja fakt nevim, kde mam kliknout na prochazeni? V ukazto nebo primo pri psani odpovedi do fora? Tady se mi zadny prochazeni nenabizi. Nabizi se mi tu jen pridani obrazku pomoci ukazto :?:
Uživatelský avatar
Tchorik
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3147
Registrován: 14 kvě 2007, 08:18
Bydliště: Plzeň 313 m.n.m. - Jana

Příspěvekod Pavla » 26 zář 2007, 13:44

Tchoříku,
klikni na to procházení v Uka?to - je tam ?edivé tlačítko "Procházet" - tím se dostane? do svého počítače. Já na fotku kliknu jednou a dám "Otevřít" a nebo to mů?e? udělat podle Stanleyho 2x (kliknout).
Pak se Ti zobrazí název fotky v tom políčku u "Procházet" a ty klikne? na červeně napsané "Nahrát" a čeká? -třeba i dost dlouho, dokud se Ti tam neobjeví taková zmen?enina fotky a kdy? se ti tam objeví, tak mů?e? dát buď "Dal?í" a přidat dal?í fotku a nebo dá? "Odeslat" a ode?le?.
Pavla
Uživatelský avatar
Pavla
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 467
Registrován: 06 čer 2007, 09:23
Bydliště: Sezemice

Příspěvekod Stanley_51 » 26 zář 2007, 15:35

Tchoříku, je?tě jednou podle obrázku : krok 1 procházet, krok 2 vybrat v PC obrázek, krok 3 nahrát a krok 4 odeslat.



Obrázek
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9220
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Příspěvekod Tchorik » 26 zář 2007, 22:09

No vida a diky obrazku jsme doma (jako pro maly decko, pekne obrazky,ne pismenka :D ), ja nemam vedle toho dlouheho policka na jmeno souboru tlacitko prochazet :shock: :shock: :shock: . Zrejme nejaka chyba v nastaveni nebo v prohlizeci. Ja to porad zkousela pres to UKAZTO, tam jsem dala prochazet, otevrela soubor, nahrala, ale pak uz jsem nevedela co s tim dal - tam zase neni odeslat odpoved :lol: . No a ted Stanley rad, kde je chyba :?: . Muze to byt v tom, ze mam vypnuto HTML? Ale ja jsem se to pokousela v profilu zapnout, ale pri psani odpovedi tam mam stejne HTML: vypnuto
Uživatelský avatar
Tchorik
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3147
Registrován: 14 kvě 2007, 08:18
Bydliště: Plzeň 313 m.n.m. - Jana

Příspěvekod Tchorik » 26 zář 2007, 22:15

Uz to mam, kdyz vyplnim to dlouhe pole necim, tak se mi pak tlacitko prochazet ukaze :!: :lol: . TAKZE pozor, jdu na tooooo!!!!!!!!! :lol:

Obrázek

Nooo vida a pak, ze jsou tchorici hloupi :lol: . Proste mi byly hazeny klacky pod tlapky :lol: . Jinak pro informaci, chteli jste ubozatka, mate je mit, tohle je moje boruvka, pres kterou vichr nekolikrat tam a zpet pretlacil spatne privazanou rakosovou rohoz a sklidil tim vsechny boruvky a polamal vetsinu vetvi :cry: .
Uživatelský avatar
Tchorik
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3147
Registrován: 14 kvě 2007, 08:18
Bydliště: Plzeň 313 m.n.m. - Jana

Příspěvekod Stanley_51 » 27 zář 2007, 12:21

No a pak ?e to nezvládne?. Já u? jsem naučil i psa hrát na housle, tak nějakýho tchoříka abych nenaučil vkládat fotky. A teď se sna? to dohonit. V?echno, co je zajímavé. Jinak - kdy? tam nemá? to procházet, tak si otevře? tuhle kolonku ( odpověď), sklepne? ji na li?tu, otevře? si adresář s fotečkou, klikne? na ni a dá? CTRL + C. Pak si otevře? ( z li?ty) zpět tuhletu kolonku, klikne? do přidání obrázku,aby se ti objevil kursor a zmáčkne? CTRL + V. Tím se ti tam taky přenese adresa fotky a pak u? pokračuje? stejně.
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9220
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Příspěvekod Stanley_51 » 28 zář 2007, 09:41

Proto?e je dnes Václava a tady se taky nějací vyskytují, tak v?em přeji v?echno nej.... :lol: a hlavně a? to roste a zelená. :mrgreen:
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9220
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

PředchozíDalší

Zpět na názory, příspěvky a připomínky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků