Avokádo

zde si můžete popovídat o čem chcete ...

Moderátor: Stanley_51

Re: Avokádo

Příspěvekod MonikaV » 15 čer 2023, 11:10

Jo jo to, vypada na tu nasu cernotu!! Z mych malych zkusenosti mam pocit, ze mango neni az tak choulostivé jako avokado. Nu coz budu bojovat S14
MonikaV
desátník
desátník
 
Příspěvky: 993
Registrován: 27 črc 2018, 21:26
Bydliště: Hroznová Lhota

Re: Avokádo

Příspěvekod radek.god » 15 čer 2023, 22:37

MonikaV píše:ale vetvicka zacina cernat, coz je velmi spatne, prozoze tohle cernani vetvicky je pro mne zaklete, - nekdy to vubec nejde zastavit a postupuje az k dalsi vetvy, nevim v cem je problem, protoze vse dezinfikuji!!!

Napada me jedine ze se deje neco s koreny / v zemi.Uriznuti zcernale casti mi bohuzel nikdy nepomohlo a cela rostlina nakonec zcernala a uschla at jsem delal co jsem delal.
Stejne dopadlo i x mangovniku.
radek.god
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 1741
Registrován: 25 kvě 2020, 15:13
Bydliště: Praha 6

Re: Avokádo

Příspěvekod MonikaV » 05 črc 2023, 15:14

Roubovani avokada do silnejsich samenacku mi nejak nejde,( dochazi k cernani..!)- neco je spatne, ale do tencich se cosi chytlo, tak uvidim jak dlouho vydrzi!!
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
MonikaV
desátník
desátník
 
Příspěvky: 993
Registrován: 27 črc 2018, 21:26
Bydliště: Hroznová Lhota

Re: Avokádo

Příspěvekod MonikaV » 24 bře 2024, 17:40

Neni avokado jako avokado,( i kdyz je to stejny druh) pres zimu mi nektere avokada totalne shodily listy s vypadaly na KO, ale ted zacaly krasne obrustat, a ty co mely listy vypadaji na KO! :D A opet jedno avokado Hass vyhodilo na kvet, ale uz ted vim ze z toho nic nebude, neni cim opylovat, tak se aspon kocham pidi kvitecky :D ( takze letos opet pouze kupovane :lol: )
Obrázek
MonikaV
desátník
desátník
 
Příspěvky: 993
Registrován: 27 črc 2018, 21:26
Bydliště: Hroznová Lhota

Re: Avokádo

Příspěvekod radek.god » 31 bře 2024, 21:45

No to je paradni uspech, Moniko.
Me 2 avokada prezila v kolarne v kvetinaci s citrusama temer uplne ve tme a roste hodne novyh listu a rozvetvuje se .
Nevis, za jak dlouho by melo poprve vykvest ? Mam je z pecek tak 2 roky, mozna 3.Driv me vzdy nahore zcernaly a uschly :-(
radek.god
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 1741
Registrován: 25 kvě 2020, 15:13
Bydliště: Praha 6

Předchozí

Zpět na VŠE OSTATNÍ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 96 návštevníků