Tradiční zelenina :-))

zde si můžete popovídat o čem chcete ...

Moderátor: Stanley_51

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod mates » 02 říj 2017, 19:50

sasman píše:.....Proto jsem téměř všechny plody (i zelené) sklidil a dal je do krabic s jablkem, aspoň část by měla dozrát......


Muzu poprosit o podrobnejsi "jak na to", prip. i foto? Predem dekuju.
mates
oficír
oficír
 
Příspěvky: 562
Registrován: 20 čer 2016, 08:27
Bydliště: Jabkenice, napůl cesty mezi MB a Nb, 220 m n.m.

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod sasman » 03 říj 2017, 18:57

K rajčatům v uzavřené bedně se dají zralá jablka, která produkují ethylen a tím urychlují zrání. Návod na netu určitě někde bude, používá se to i u jiných druhů ovoce. Každopádně nejdůležitější je, aby plody nebyly poškozené - ať už prasknuté nebo zárodek houbových chorob. Dál je třeba trhat plody až ve velikosti zralého rajčete = rajče už nezvětšuje objem, pouze červená (bývá lehce nažloutlé). Ideální je, pokud je rajče aspoň trochu oranžové - potom dozraje určitě. Pokud si to dobře pamatuju, tak údajně takto špatně dozrávají cherry rajčata, ale třeba Bejbino mi před těmi 2 lety dozrávalo překvapivě dobře (ale nepamatuju si, v jakém stavu jsem je trhal). Tuším že nedozrávalo Stupické.
Je třeba rajčata aspoň jednou týdně kontrolovat, jestli neplesniví apod.

Na fotce jsou některá rajčata vyloženě zelená - u těch mám pochybnosti, jestli dozrají, ale moc rajčat na zahradě nezbylo, tak jsem to otrhal všechno, abych zjistil, v jakém stádiu jsou schopné dozrát (ještě mám jednu bednu):

Obrázek

Ještě jsem si vzpomněl, že se rajčata mohou nechat při pokojové teplotě nebo někde při nižší teplotě (dozrávají později) - jistější mi to přijde při pokojové teplotě - kratší doba potenciálního napadení (při nižší T jsem to nezkoušl).

Ještě že jsem ty rajčata otrhal - dnes opět přišly vydatné deště a půlka zbylých rajčat by zase popraskala :D11
sasman
oficír
oficír
 
Příspěvky: 645
Registrován: 05 říj 2016, 11:13
Bydliště: Vizovice 325 m n. m.

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod Helena » 06 říj 2017, 22:02

Děláte někdo něco dobrého ze zelených rajčat? Můj táta je přidával do čalamád,pak jsem u kohosi jedla něco k masu a to bylo výborné.Ovšem recept jsem si nevzala a už ho bohužel ani od nich neseženu.
Helena
člen
člen
 
Příspěvky: 435
Registrován: 24 bře 2016, 11:10
Bydliště: Zlínsko 238 m.n.m.

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod nene » 06 říj 2017, 22:50

Dneska jsme to řešili, našli jsme tohle...
http://www.laskominyodmaryny.cz/2013/10 ... jcata.html
nene
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 4176
Registrován: 09 říj 2016, 13:28
Bydliště: Vsetínsko (425, mrazová kotlina) + Hodonínsko(165)

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod Helena » 06 říj 2017, 23:13

nene....tak to by mě nenapadlo,nemusí to být špatné.Akorát teď ale smažím pořád cuketopatizony a nově řízky z hřibů...Ale díky za odkaz,myslím,že to vyzkouším,jak si trochu od smaženého odpočinem.Docela mě láká vyzkoušet,jakou to má chuť...
Helena
člen
člen
 
Příspěvky: 435
Registrován: 24 bře 2016, 11:10
Bydliště: Zlínsko 238 m.n.m.

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod nene » 06 říj 2017, 23:49

Helena....u nás taky na realizaci hned tak nedojde, zatím zkoušíme, jestli něco ještě nedozraje v krabici, většina rajčat je už naoranžovělá. Letos vydržely rostliny ve skleníku velice dlouho a tyčková rajčata ještě pořád nevykazují ani náznak plísně. Rušili jsme keříčková, ta už na zemi začínala hnít.
nene
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 4176
Registrován: 09 říj 2016, 13:28
Bydliště: Vsetínsko (425, mrazová kotlina) + Hodonínsko(165)

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod sasman » 22 říj 2017, 14:32

sasman píše:K rajčatům v uzavřené bedně se dají zralá jablka, která produkují ethylen a tím urychlují zrání. Návod na netu určitě někde bude, používá se to i u jiných druhů ovoce. Každopádně nejdůležitější je, aby plody nebyly poškozené - ať už prasknuté nebo zárodek houbových chorob. Dál je třeba trhat plody až ve velikosti zralého rajčete = rajče už nezvětšuje objem, pouze červená (bývá lehce nažloutlé). Ideální je, pokud je rajče aspoň trochu oranžové - potom dozraje určitě. Pokud si to dobře pamatuju, tak údajně takto špatně dozrávají cherry rajčata, ale třeba Bejbino mi před těmi 2 lety dozrávalo překvapivě dobře (ale nepamatuju si, v jakém stavu jsem je trhal). Tuším že nedozrávalo Stupické.
Je třeba rajčata aspoň jednou týdně kontrolovat, jestli neplesniví apod.

Na fotce jsou některá rajčata vyloženě zelená - u těch mám pochybnosti, jestli dozrají, ale moc rajčat na zahradě nezbylo, tak jsem to otrhal všechno, abych zjistil, v jakém stádiu jsou schopné dozrát (ještě mám jednu bednu):

Obrázek

Ještě jsem si vzpomněl, že se rajčata mohou nechat při pokojové teplotě nebo někde při nižší teplotě (dozrávají později) - jistější mi to přijde při pokojové teplotě - kratší doba potenciálního napadení (při nižší T jsem to nezkoušl).

Ještě že jsem ty rajčata otrhal - dnes opět přišly vydatné deště a půlka zbylých rajčat by zase popraskala :D11


Většina rajčat dozrála najednou přesně po měsíci (fotky) :wink: Některé jsem "sklidil" už dřív. Chuť objektivně nic moc - vhodné na zpracování (průměrný salát, vaření), pravděpodobně je to způsobeno tím, že letos jsem otrhal rajčata úplně zelená. Naopak před 2 lety jsem sklízel oranžová rajčata a jestli si to pamatuju správně, tak byly po dozrání chuťově dobré.

Start
Obrázek

Tornádo (to žluté jsou jablka)
Obrázek
sasman
oficír
oficír
 
Příspěvky: 645
Registrován: 05 říj 2016, 11:13
Bydliště: Vizovice 325 m n. m.

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod ivan » 22 říj 2017, 15:42

Ja som obral všetky zrelé vonku vysadené rajčiny včera- to slnko za posledných cca 10 dní- a bez dažďa urobilo zázraky- naozaj sú chuťovo veľmi dobré, tie úplne zelené nedozrejú nikdy tak aby mali dobrú chuť, ale tie čo začínajú dozrievať, po obratí sú ešte za cca 2 týždne po obratí celkom fajn...papriku mám ešte na koreňoch a kukurica- druhá úroda už končí s dozrievaním je vynikajúca- lepšia ako tá prvá úroda, ktorá mi dozrieva v júni- zač. júla
Obrázek
Na to že je koniec októbra- dozreli super- sú voňavé, sladké
ivan
admirál
admirál
 
Příspěvky: 1751
Registrován: 16 lis 2015, 16:42
Bydliště: okr. Nitra, 140 m.n.m.

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod ivan » 05 lis 2017, 08:51

Čo sa týka odolnosti rajčín- najlepšie sú na tom tie "divé"- čo vyrastú vonku samé ( nie z plánt)- bez akejkoľvek starostlivosti ( doslova sa plazia po zemi- bez kolíkov, bez pretrhávania zálistkov)doteraz žiadne známky plesni a to aj napriek akémukoľvek dažďu a vlhku- listy sú úplne zelené až pokiaľ nezamrznú( a to každý rok ) :
Obrázek
Foto zo včera
Naposledy upravil ivan dne 05 lis 2017, 10:30, celkově upraveno 1
ivan
admirál
admirál
 
Příspěvky: 1751
Registrován: 16 lis 2015, 16:42
Bydliště: okr. Nitra, 140 m.n.m.

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod aron » 05 lis 2017, 10:18

Je to pravdepodobne tým že sú mladšie a neboli tak zaťažené úrodou. Rastlina je nachylnejšia na plieseň keď ma už niečo odrodené. Mal som raz rastlinu zo sadby F1 :D ktora len rástla nekvitla skoro vôbec ta bola zelená bez chorôb až do jesene.
aron
nováček
nováček
 
Příspěvky: 129
Registrován: 20 črc 2015, 18:55
Bydliště: Utekáč 402 m.n.m

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod sasman » 19 lis 2017, 16:06

Letošní hodnocení některých novějších odrůd rajčat, všechny jsem letos pěstoval prvním rokem:

Gallant
Tato odrůda je raná pouze v tom smyslu, že má relativně krátkou dobu od odkvětu po zčervenání plodu. Pokud ale chcete sklidit chuťově solidní plody, musíte je nechat na rostlině po zčervenání ještě změknout (1-2 týdny), čímž se ranost ztrácí. Chuťově je po změknutí na rostlině horší než Start – (dokud není plod aspoň lehce měkký, tak je chuť bídná). Je tedy fakticky pozdnější než Start, ale nejsem schopný říct, o kolik. Úrodnost o něco menší než Start (odhadem). Hlavní výhody oproti Startu: nepraská, netvoří žlutý límec kolem stopky. Příští rok vysadím znovu a uvidím, jak se mi bude zdát chuťově – pokud budou zase rajčata hodně praskat, tak mi stejně nezbude než aspoň část Gallantů sadit. Do salátu OK. Kdybych byl velkopěstitel/prodejce, tak bych Gallant určitě pěstoval – hlavně kvůli skladovatelnosti min. 2 týdny spolu s ne úplně bídnou chutí (čili dobrý poměr chuť/skladovatelnost). Zajímavostí je, že jedna rostlina ze 3 u mě vykazovala determinantní růst – přestala růst ve výšce cca 1,5 m.
Označení rostlin platí jen pro 1. řadu:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Philovita:
První půlku sezóny jsem byl maximálně spokojený. Nejchutnější rajče, jaké jsem zatím jedl – hodně rajčatová chuť; když má dostatek tepla a pěkně dozraje, tak je i sladká. Druhou půlku sezóny jsem měl u Philovity velký problém s praskáním nedozrálých plodů, takže už jsem pak téměř nic nesklidil. Úrodnost nevím, ale rozhodně není velká ani kdyby plody nepraskaly (průměr až podprůměr). Nestříkal jsem ji fungicidy, ale měl jsem ji mezi ostatními rajčaty, takže při stříkání ostatních rajčat se na Philovity určitě nějaký postřik dostal a nemůžu tedy posoudit odolnost vůči chorobám (i když odolnější než normální rajčata určitě je). Vzhledem k tomu, že prošla chuťovým testem, vyhradím jí příští rok samostatný záhon, kde ji nebudu stříkat. Ve fóliovníku byl výkon špatný – trpěla opravdu hodně nedozráváním stopkové části plodu a později i hnilobou květní části – relativním nedostatkem vápníku (Bejbino a „no name“ rostliny z trhu byly bez problémů).
Kromě záhonu jsem ještě 2 rostliny vysadil ke zdi starého baráku – tam podaly Philovity opravdu skvělý výkon – skvělá chuť, poměrně hodně plodů (váhu nevím), téměř žádné houbové choroby i bez postřiku (=stačilo otrhat napadené listy) – plody se tedy kdykoliv daly jíst přímo z rostlin, což bylo skvělé při práci na zahradě. I když by se mohlo zdát, že u zdi, kde téměř neprší, rostliny vůbec netrpí houbovými chorobami, tak to tak není – zrovna loni jsem tam měl u klasických rajčat s chorobami velké problémy. Příští rok na stejné stanoviště vysadím tolik Philovit, kolik se tam vleze (žádnou jinou odrůdu).

Charmant:
Vyloženě sladké plody, rajčatová chuť je slabá, chuť je v souhrnu na stejné úrovni jako Bejbino, ale je úplně jiná. Plodnost určitě vyšší než Philovita. Druhou půlku sezóny jsem měl u Charmantu problém s praskáním nedozrálých plodů, ale nebylo to tak hrozné jako u Philovity. Zajímavostí je, že rostliny mají krátké listy, díky čemuž jsou „užší“ = mají menší průměr (nezabírají tolik místa, takže bude možné získat ze stejné plochy větší výnos) – normálně mám spon 100x70 cm, pro Charmanty stačí tak 100x50 cm. Příští rok Charmant asi sadit nebudu, celkově spíš nepřesvědčil a mám vyhlédnuté perspektivnější odrůdy, takže nezbude místo.
Obrázek

Má někdo zkušenosti s Uraganem F1?
sasman
oficír
oficír
 
Příspěvky: 645
Registrován: 05 říj 2016, 11:13
Bydliště: Vizovice 325 m n. m.

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod nene » 25 pro 2017, 13:42

Nádherné počasí, ideální den na výsadbu česneku.... :D12
nene
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 4176
Registrován: 09 říj 2016, 13:28
Bydliště: Vsetínsko (425, mrazová kotlina) + Hodonínsko(165)

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod Pítrs » 09 led 2018, 12:09

Konečně jsem nasadil česnek. Je to brzo nebo pozdě ? :D4
Pítrs
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 691
Registrován: 21 říj 2010, 11:29

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod paloo » 09 led 2018, 21:38

Pítrs píše:Konečně jsem nasadil česnek. Je to brzo nebo pozdě ? :D4

No, první už nebudeš a poslední také ne S1
Uživatelský avatar
paloo
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 7338
Registrován: 11 srp 2007, 16:16
Bydliště: Lyský priesmyk 368mnm

Re: Tradiční zelenina :-))

Příspěvekod sasman » 15 led 2018, 23:47

Zajímavé fórum hlavně o rajčatech. Přijde mi, že na kiwiforu rajčata moc nefrčí :wink:
http://zahrada.forumczech.com/
sasman
oficír
oficír
 
Příspěvky: 645
Registrován: 05 říj 2016, 11:13
Bydliště: Vizovice 325 m n. m.

PředchozíDalší

Zpět na VŠE OSTATNÍ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Vašek a 9 návštevníků