HLOH ( Crataegus )

zde si můžete popovídat o čem chcete ...

Moderátor: Stanley_51

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod Hana » 10 lis 2016, 21:14

Stanley_51 píše:Hanko, vítám tě na kiwifóru E5

Děkuju, Stanley, potěšení na mé straně :-)
Hana
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 8
Registrován: 05 lis 2016, 13:13

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod Pokuston » 12 lis 2016, 12:50

Pokuston
pokročilý
pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován: 01 bře 2009, 15:29
Bydliště: okr. UH

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod Radim K » 13 lis 2016, 19:10

Začátkem listopadu letos dozrává jeden z nejpozdnějších hlohů (a jsem rád, že i tak u nás dozrává), hloh mexický (Crataegus mexicana). Pochází z vysočiny Mexika a Guatemaly.
Výhoda tohoto hlohu je opravdu vysoká dekorativní hodnota v květu, listu i plodu, nakonec i v habitusu a světle šedém dřevě, další výhodou je naprosto úžasné silné aroma plodu, nejsilnější mezi hlohy a také velikost plodu. Výhodou může být i takto pozdní datum sklizně (loni však zrály už v říjnu - jako v domovině).
Nevýhodou je, že jsou plody málo sladké a jsou poměrně tuhé a suché. Prakticky velmi podobné mnohem známějšímu červenoplodému hlohu peřenoklanému (C. pinnatifida). Zpracovávají se nejčastěji na marmelády a přesnídávky (chuť i aroma kdoulí), nebo v Americe na oblíbené želé a ovocné kůže. V Asii se zase podobné hlohy nejčastěji kandují. Já jsem vyzkoušel ovocnou kůži.
Plody jsem rozpůlil, hodil do hrnce, zalil vodou tak, aby byly ponořené, asi 15 minut povařil, potom velmi jemně rozmixoval, přecedil přes sítko od semen, stopek a "bubáků" a vznikla velmi jemná řídká kaše, kterou jsem dochutil rakytníkovým sirupem, medem a limetkou. Směs jsem nalil na pečící papír na plechu tak, aby papír kopíroval celý povrch i vnitřní strany plechu. Na celém plechu by mělo být rozprostřeno asi 6-9 mm tlustá vrstva směsi. Plech se dá sušit do trouby na cca 60°C. Jakmile směs vyschne, vytáhneme ji a necháme den na vzduchu, aby nachytala vzdušnou vlhkost a zvláčněla a šla lépe sloupnout z pečícího papíru. Pak už se fantazii zpracování a skladování meze nekladou. Produkt vydrží velmi dlouho.

Takto to lze vytvořit téměř z každého ovoce. Především z drobných bobulek netradičních divokých plodů: červené, modré či černé bezinky, dřišťálky všeho druhu, šípky, mahonie aj. Velká výhoda ovocných kůží je, že jdou z většiny plodů udělat i zcela za studena (raw), jen samotné sušení (do 40°C) trvá déle. Jo, a mnohem lépe vypadá ovocná kůže z červených plodů, ale to je opravdu detail.

Zde nějaká fotodokumentace; od sklizně až k produktu: :wink:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Radim K
admirál
admirál
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 07 kvě 2015, 23:41
Bydliště: zahrada Mrchojedy, okr. Domažlice, 460 m n. m. USDA 7b a Osvračín u Staňkova, 370 m n. m. USDA 7a

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod Hana » 15 lis 2016, 21:58

moc pěkné....hned mě to nalákalo na ovocnou kůži :D . Pfaf hodnotí hloh východní Aurea (ze starých odrůd) hodně vysoko....měl by u nás i lépe dozrávat. Nemůže naše podnebí z cukernatosti mexického hlohu hodně ubrat?
Hana
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 8
Registrován: 05 lis 2016, 13:13

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod Radim K » 19 lis 2016, 01:02

Ano, hloh východní je úplně jeden z těch top a u nás dozrává úplně v pohodě.
Naše podnebí hlohu mexickému určitě nějakou cukernatost ubrat může, částečně možná i moje nedočkavost, plody jsem po sklizni mohl ještě nechat pár dní uležet, ale nějak výrazně by se to asi nezlepšilo. Přeci jen je to celosvětově jeden z těch nejpozdějších druhů. Ale i v domovině nebudou plody z těch sladkých. Většina amerických i asijských druhů u nás zraje již počátkem října, stejně nebo i dříve, než náš hloh jednosemenný či obecný. Akorát v dnešní době už tolik dostupný hloh peřenoklaný je také velice pozdní.
Třeba ale středozemní hloh azarol je u nás zářným příkladem toho, že v domovině je sladký a u nás spíše nakyslý. Letos jsme jej sklidili poprvé (žlutou formu), krásně změkl a dozrál už měsíc před mexickým hlohem, ale nebyl moc sladký. Nicméně díky své úžasné měkké konzistenci a šťavnatosti jej hodnotím velice vysoko, a jsem si jistý, že pokud by bylo subtropické léto, jako loni, tak by byl sladký, až běda :lol: . Letos to bylo znát velice, že mnoho plodů mělo oproti loňsku zpoždění 2 a něco dokonce i více, než 3 týdny. Přeci jen, loni 42 dní s Tmax nad 30°C a 16 dní s Tmax nad 35°C, letos "jen" 21 dní s Tmax nad 30°C a 0! dní s Tmax nad 35°C, čili letošní léto bylo středoevropské až atlantické. To nemohlo "osladit" středozemní hloh :wink: .
Uživatelský avatar
Radim K
admirál
admirál
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 07 kvě 2015, 23:41
Bydliště: zahrada Mrchojedy, okr. Domažlice, 460 m n. m. USDA 7b a Osvračín u Staňkova, 370 m n. m. USDA 7a

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod Hana » 21 lis 2016, 17:52

...dneska jsem v centru Kroměříže ochutnala hloh Lavallův.....jestli je tohle chuťový průměr, tak schraderiana,atd. bude nebe a hlošinky jsou jedním z nejlepších ovocí! Měl šťavnatou, hutnou dužinu s výrazným aroma a byl příjemně sladký, tak akorát....prostě bych ho jedla jak třešně...skvělé podzimní ovoce! Ze zahradnictví greenplanet mě překvapili, ozvali se a dokonce psali, že mi zítra pošlou objednávku (s hlohem vratičolistým)...tak jsem moc zvědavá, jak to dopadne :-) Radime K, klobouk dolů před vašimi zkušenosti s hlohy:) S jakými jste zatím nejspokojenější?
Hana
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 8
Registrován: 05 lis 2016, 13:13

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod Radim K » 21 lis 2016, 21:57

Hanko, tak pak dej prosím vědět, co přišlo, to mě tedy překvapilo, že by už je měli mít :).
Já mám zkušenosti s hlohy jen tříleté, ale věnuji se jim poměrně dost, přijdou mi jako jedno z nejužitečnějších netradičních ovocí.
Díky za další poznatek o chuti hlohu Lavallova, já jsem jej mezi těmi hlohy hodnotil právě tak průměrně, při pomyslném bodování by dostal tak 5-6 z 10. Což není úplně k zahození :). Může být i určitá variabilnost, existuje několik selekcí tohoto hlohu. Pro mě je nejchutnější asi hloh východní, vratičolistý, měkký, arnoldův a po letošku i azarol. Dalších mnoho druhů jsem jich ale ještě neochutnal a měly by být stejně vynikající.
Hlohům zdar!
Uživatelský avatar
Radim K
admirál
admirál
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 07 kvě 2015, 23:41
Bydliště: zahrada Mrchojedy, okr. Domažlice, 460 m n. m. USDA 7b a Osvračín u Staňkova, 370 m n. m. USDA 7a

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod Hana » 23 lis 2016, 16:33

balík dnes přišel BEZ hlohu vratičolistého :evil: ...je nějaký blacklist zahradnictví? Neoobtěžovali se mě ani zeptat, jestli mám o objednávku zájem, když hloh nemají. Telefon samozřejmě neberou....info před odesláním hloh zahrnovalo, dobírka byla o něj jen levnější...neskutečný!
Hana
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 8
Registrován: 05 lis 2016, 13:13

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod Hana » 29 lis 2016, 13:22

http://www.konifery.cz/ další zdroj hlohu vratičolistého...aneb pátrání pokračuje :) RK....jak budete mít schraderianu k poslání, hned u vás objednávám:) Myslím, že až hlošinky ochutná víc lidí, roztrhne se se zájemci pytel....je to opravdu úžasné ovoce
Hana
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 8
Registrován: 05 lis 2016, 13:13

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod robo » 27 pro 2016, 21:01

Zdravím,
chtěl bych si pořídit na zahrádku hloh a rozmýšlím se mezi Vratičolistým, který má nejlepší hodnocení chuti, ale zase se špatně shání a mezi Tečkovaným Aurea, který zase nevím jak chutná. Prosím jakou chuť má ten žlutý tečkovaný, dá se jíst? Dočetl jsem se na tropiku že je dobrý, ale dužina je spíše suchá tak nevím, spíše se bude hodit na zpracování a na to já moc nejsem S4 .
Jilemnice 470 m.n.m.
Uživatelský avatar
robo
pokročilý
pokročilý
 
Příspěvky: 305
Registrován: 27 lis 2016, 17:04

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod sasman » 08 led 2017, 00:23

Ahoj, máte někdo hloh východní?
http://www.stareodrudy.org/ovocny-strom ... 4/311.html

Zajímalo by mě jestli se to dá jíst :D (hlavně mě zajímá přímý konzum bez nějaké úpravy). Na Tropiku to dost chválí, ale žádná ryba si svůj rybník nevypustí... (nic proti nim nemám)
http://tropik.cz/cms.php?id_cms=365
sasman
oficír
oficír
 
Příspěvky: 645
Registrován: 05 říj 2016, 11:13
Bydliště: Vizovice 325 m n. m.

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod Radim K » 15 led 2017, 17:16

Asi Ti budu muset stačit, z Tropiku :wink: .
Hloh východní je nejchutnější hloh spolu s vratičolistým, jaký jsem zatím chutnal. Dle mě nemá žádnou chybu. Některé druhy mívají sušší dužninu, východní ne.
Uživatelský avatar
Radim K
admirál
admirál
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 07 kvě 2015, 23:41
Bydliště: zahrada Mrchojedy, okr. Domažlice, 460 m n. m. USDA 7b a Osvračín u Staňkova, 370 m n. m. USDA 7a

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod sasman » 15 led 2017, 18:15

Radim K píše:Asi Ti budu muset stačit, z Tropiku :wink: .
Hloh východní je nejchutnější hloh spolu s vratičolistým, jaký jsem zatím chutnal. Dle mě nemá žádnou chybu. Některé druhy mívají sušší dužninu, východní ne.


měl jsem obavu že to tak dopadne (nikdo nic neví) a budu se muset spolehnout na vás :D17 :D Samozřejmě je lepší si ověřit informace aspoň u 1 dalšího zdroje, ale nejde o život, takže to přežiju :D vy tady ty svoje věci propagujete aspoň "nenásilně" a spousta věcí se jinde sehnat nedá, nebo spíš těžko, to je fakt :)

Teď k věci: Na Tropiku jste psali: "spolu s hlohem vratičolistým a měkkým je to nejchutnější hloh, jaký jsme kdy ochutnali a vůbec snad nejchutnější malvice." Zajímalo by mě, jestli berete v potaz jen "netradiční" malvice (=je to chutnější než aronie :D ), nebo to berete obecně, třeba i ve srovnání s jablky?
sasman
oficír
oficír
 
Příspěvky: 645
Registrován: 05 říj 2016, 11:13
Bydliště: Vizovice 325 m n. m.

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod onry » 03 úno 2017, 17:26

Chuť ještě neznamená kvalita. Mám doma hloh peřenoklaný ( chuť- mizerná , vzhled- reprezentativní, plodnost bohatá) kousek od domu roste řada hlohů měkkých (chuť - výborná lepší než většina jablek, vzhled - průměrný -menší plody hodně semen, nedá se moc dlouho skladovat cca 1-2týdny ,plodnost - střední), Hloh východní mám druhý rok v zemi, ale zatím neplodil a ani přírůstky nic moc- teprve zakořeňuje.
onry
člen
člen
 
Příspěvky: 431
Registrován: 16 říj 2008, 15:46
Bydliště: 16km jižně od Brna, 192 n.m.

Re: HLOH ( Crataegus )

Příspěvekod robo » 03 úno 2017, 18:59

Hmm chuť lepší než většina jablek? Tak to už se opravdu těším až bude plodit a to ho ještě nemám ani koupenej. :D3
Jilemnice 470 m.n.m.
Uživatelský avatar
robo
pokročilý
pokročilý
 
Příspěvky: 305
Registrován: 27 lis 2016, 17:04

PředchozíDalší

Zpět na VŠE OSTATNÍ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků