Silvestr

nejen pro labužníky

Silvestr

Příspěvekod Stanley_51 » 29 pro 2007, 12:01

Tak abych začal u sebe, nejraději mám víno. Bílé nebo červené to nehraje roli, hlavně musí být kvalitní. Moje motto zní " ?ivot je příli? krátký na to, abych si dovolil pít patoky" :lol: No a na půlnoc je připravená láhev sektu, letos jsem si koupil ?panělský Freixenet brut - dá se. :oops:
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9189
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Příspěvekod laradek » 29 pro 2007, 13:47

Tak to vám závidím. Já mám letos Silvestr pracovní, tak si ho u?ijte i za mě :) . Jinak v?e nej a hodně úspěchů jak v soukromém tak v pěstitelském ?ivotě vém do Nového roku přeji.
laradek
člen
člen
 
Příspěvky: 462
Registrován: 07 lis 2007, 22:53
Bydliště: Kyjovice 390m.n.m.

Příspěvekod Stanley_51 » 29 pro 2007, 16:40

Radku vítej na na?em webu. A pamatuj - jak na Nový rok, tak po celý rok. :lol: Tak?e to nepře?eň s tou prací a hodně ?těstí do toho roku 2008.
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9189
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Příspěvekod triodyn » 29 pro 2007, 21:39

No ka?dopádně-nejlep?í víno je pivo-?e tchoriku :D ,vím,?e mně podpoří? proti těm "nóbl pijákům".HLavní heslo večera-NEMÍCHAT. :twisted:
triodyn
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 2525
Registrován: 13 kvě 2007, 20:27
Bydliště: KOSTELETZ(ol) 241,1m.n.m.

Příspěvekod Tchorik » 29 pro 2007, 21:46

Triodyne, jasne ze te podporim!!! I kdyz ja mam rada oboji, kazde se hodi na jinou prilezitost. Ted jsem treba po vecerech hojne popijela (Stanley prosim ted necti :lol: ) cerveny vinny strik (jak o tom pisu, asi si hned jeden udelam), pac mi prijde skvely na zizen. Jinak vcera jsem po treninku mela 2,5 (mereno na sklenice,ne na litry) kvasnicoveho Bernarda a byl vyborny. Jen jsme to nemeli zakoncovat ochutnavkou Tatranskeho caje, coz je 52% sladak, vhodny zejmena na pripravu horkeho napoje - neco jako grog. Pak jsme jeste jeli nakoupit do Tesca a ja si ani nepamatuju, jak jsem zaplatila :lol: :oops: . A k tomu nemichani - dnes mi bylo cely den nic moc (meli jsme silvestrovsky turnaj a ja ho celkem drsne protrpela :? ), zlepsilo se to az ted, kdyz jsem uspala haranti :wink: .
Uživatelský avatar
Tchorik
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3147
Registrován: 14 kvě 2007, 08:18
Bydliště: Plzeň 313 m.n.m. - Jana

Příspěvekod triodyn » 29 pro 2007, 22:25

No docela bych tě chtěl vidět při tom dokrmování v tescu,já měl dneska vý?lap na přilehlý Kosíř-spojené samo s ochutnávkou výpalků-no a naroubovali jsme na to v při cestě le?ícím restaurantu géčko,tak?e i u nás - veselo,no a pak já mů?u tady něco říkat o nemíchání,kdy? tak jsem aspon varoval neznalé :lol: Já si dám někdy i to víno,ale jenom někdy(stanley prosím čti),ted v té zimě člověk po tom hmátne ani neví jak :lol:
triodyn
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 2525
Registrován: 13 kvě 2007, 20:27
Bydliště: KOSTELETZ(ol) 241,1m.n.m.

Příspěvekod paloo » 30 pro 2007, 10:23

Tchoriku aj s toho čo pí?e? ti nič neverím,?e kecá?? :shock:
Uživatelský avatar
paloo
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 7338
Registrován: 11 srp 2007, 16:16
Bydliště: Lyský priesmyk 368mnm

Příspěvekod Stanley_51 » 30 pro 2007, 10:27

No tak koukám tchoříku, jak si s triodynem notujete. Vzniká tady koalice :?:
Ale podpořím tě taky, i já si dám rád pivo, ač se nepova?uji za skalního pivaře. Ale na svých cestách po světě se sna?ím ochutnat ka?dé pivo, které mi přijde do cesty. No a musím konstatovat, ?e není nad české. A konkrétně, kdy? jsi zmínila Bernarda, jejich sváteční kvasnicové nemá konkurenci. Bohu?el, Tachov je p...l světa a mají ( či spí? nemají ) ho pouze v Albertu a tam jsem ho na vánoce nedostal, nebo? ho vyprodali. Tak jsem to nahradil dvanáctkou Pilsner Urquel. Taky jsem se tě chtěl zeptat, co dělá? za sport.
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9189
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Příspěvekod paloo » 30 pro 2007, 10:29

Tak?e ja keď pivo tak 5-6 a ?iadne vysedávanie :D
Normálne pijem tvrdé slivovica,jablkovica. :lol:
A patoky,?ijem na hraniciach s Vala?skom a rád by som niekoho videl,?e by tam na tieto nápoje niečo povedal...
Uživatelský avatar
paloo
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 7338
Registrován: 11 srp 2007, 16:16
Bydliště: Lyský priesmyk 368mnm

Příspěvekod Tchorik » 31 pro 2007, 10:57

Triodyne, ja jsem taky vzdycky chytra, a pak udelam neco, co jsem druhym rozmlouvala, ze to je blbost. Ale je fakt, ze to clovek alespon vi a udela to v podstate jako pokus o vyvraceni te teorie :lol: . Paloo, proc bych kecala :?: :lol:. Stanley sportik je nohejbal, ale v mem podani je to spis groteska :lol: . Prece jen je malo zenskych, ktere maji na kopani do balonu prirozeny talent, ty ostatni (mezi ktere patrim i ja) to drou pres ty svoje nekopaci nohy a antiodhad na chovani mice a podle toho to taky vypada :shock: :lol:
Uživatelský avatar
Tchorik
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3147
Registrován: 14 kvě 2007, 08:18
Bydliště: Plzeň 313 m.n.m. - Jana

Příspěvekod Stanley_51 » 31 pro 2007, 12:17

Tchoříku, jsi moje krevní skupina, nohejbal a volejbal byly mé oblíbené sporty. Bohu?el čekám na endoprotézu kolene a tím pádem jaksi nemohu. To je právě důsledek volejbalu, který jsem hrával závodně. Nohejbal jen pro zpestření.
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9189
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Příspěvekod triodyn » 31 pro 2007, 14:37

Kdy? tak nahlaste stavy po silvestru-to se uká?e karakter :D Stanley-sportem k trvalé invaliditě?? 8) Jo kdy? je hala a parta,to se tě?ko odolává.
triodyn
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 2525
Registrován: 13 kvě 2007, 20:27
Bydliště: KOSTELETZ(ol) 241,1m.n.m.

Příspěvekod Stanley_51 » 31 pro 2007, 17:00

Tak si to u?ijte, pijte co se do vás vejde a zítra spočítáme stavy, zda jsme v?ichni pře?ili. Hezký silvestr a hodně ?těstí do roku 2008.

Obrázek
Stanley_51
Uživatelský avatar
Stanley_51
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 9189
Registrován: 12 kvě 2007, 10:02
Bydliště: Tachov 520 m.n.m. USDA 6b

Příspěvekod vaclav sejkora » 31 pro 2007, 17:03

V?em hezkého silvestra a v Novém roce zase zde.
vaclav sejkora
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 1847
Registrován: 15 črc 2007, 12:07
Bydliště: moravský písek, 177 m.n.m

Příspěvekod Tchorik » 31 pro 2007, 19:42

Stanley, to ti nezavidim :( . Ale az se dockas, tak prosim napis svoje zkusenosti a poznatky, mozna me to taky bude cekat. Sice nehraju nejak extra zavodne, ale nacaty mam obe kolena, jedno uz po plastice predniho krizoveho vazu a menisku :cry: . A kdyz hraju, tak obcas citim, ze to presto nedrzi a jen doufam,ze mi to udrzi alespon orteza. Jako by to koleno poznalo, ze ho pomlouvam, tak me zacalo bolet :lol: .

Jinak se pripojuju ke vsem novorocnim pranim, ktere tady uz probehly, nic originalniho ale nevymyslim, nemam tu spravnou naladu - nejak smutnim :lol: . I proto jsem jeste ted zapnula pocitac, ze si tu zkusim spravit naladu :wink: .
Uživatelský avatar
Tchorik
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3147
Registrován: 14 kvě 2007, 08:18
Bydliště: Plzeň 313 m.n.m. - Jana

Další

Zpět na RECEPTÁŘ ( o alkoholu nemluvě )

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron