Hledám, sháním, koupím.....

zde můžete obchodovat, vyměňovat atd.

Moderátor: Stanley_51

Re: Odkopek muchovníku

Příspěvekod Ivan Hrozný » 14 dub 2018, 08:57

alex píše:Prosím, měl byste někdo odkopek muchovníku? Od nějaké dobré a chutné odrůdy, děkuji veronyk@seznam.cz

Nic jej neposielajte, ked poslete nezaplati a prestane komunikovat.


I špatná zkušenost může posloužit - ostatním. E5
Ivan Hrozný
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 37
Registrován: 22 bře 2016, 10:38
Bydliště: Domažlice, 430 m n. m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Ivan Hrozný » 14 dub 2018, 09:10

A vlastně také něco sháním. Neměl by někdo růži stolistou (rosa centifolia) sazeničku, nebo řízky? Já vím, že už je poměrně pozdě, když tak budu zase shánět na podzim. Ideálně v plzeňském kraji, přijel bych osobně, vyrovnám se penězi, sklenicí medu, nebo nějakou rostlinou.
Ivan Hrozný
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 37
Registrován: 22 bře 2016, 10:38
Bydliště: Domažlice, 430 m n. m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Alena » 14 dub 2018, 20:35

Ivane, znáš tyhle stránky? http://www.ruzeskalicany.cz/petite-de-h ... lia-minor/ Teď už ji mají vyprodanou, ale třeba budou mít zase na podzim...
Alena
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 3492
Registrován: 17 dub 2009, 15:40
Bydliště: Klatovy 428 m. n. m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Ivan Hrozný » 15 dub 2018, 07:15

Alena píše:Ivane, znáš tyhle stránky? http://www.ruzeskalicany.cz/petite-de-h ... lia-minor/ Teď už ji mají vyprodanou, ale třeba budou mít zase na podzim...


Znám, díky, jen ji tam měli vyprodanou už v březnu, když jsem ji začal shánět. Nakonec to tak asi dopadne, že budu muset počkat na další sezónu.
Ivan Hrozný
škvrně
škvrně
 
Příspěvky: 37
Registrován: 22 bře 2016, 10:38
Bydliště: Domažlice, 430 m n. m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod veronyk » 17 dub 2018, 15:06

Panu alexovi jsem napsala o sazeničku goji, poslala mi ji. Slíbila jsem zaplatit poštovné. Manžel má účet u fio banky a tak jsem ho chtěla poprosit o zaplacení. Má to bz poplatků. Když balíček přišel - minulý týden, byl manžel na školní, to jsem panu alexovi napsala, jenže v pátek 13. 4. manželovi umřel tatínek. Ten den měl zrovna manžel narozeniny, vracel se ze školení a chtěl jet za tatínkem, jenže on dopoledne umřel :( Nemůžu manžela obtěžovat z takovou věcí, jako zaplatit 3 eura. Napsala jsem to panu alexovi co se stalo. Pan Alex se chová velmi velmi neslušně. v takové chvíli, kdy vám umře blízký člověk neřešite 3 Eura. Zaplatím, hned jak to bude možné, to jsem pánovi napsala.
veronyk
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 bře 2013, 00:26

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod petrlcr » 17 dub 2018, 20:48

Nezlobte se, ale mě zase přijde neslušné nedodržení slova. Pána neznám, ale peníze lze poslat i jiným způsobem, než bankovním převodem. Manželovi upřímnou soustrast. Ovšem celé to může v situaci vyznít poněkud výmluvně. Pánovi vlastně rozumím.
petrlcr
pokročilý
pokročilý
 
Příspěvky: 325
Registrován: 06 říj 2011, 21:14
Bydliště: Sokolov

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod alex » 18 dub 2018, 10:40

podla slovenskej posty ste dostali balicek odo mna 9 aprila, hned som vam pisal ze ci je to ok a ci to dorazilo.
Prvy krat sme mi odpisala az 13ho, a to ste inokedy vedeli za jeden den mi poslat aj 5 sprav, aby som sa poponahlal s odoslanim, lebo sa na to strasne tesite.

A tusim nie som sam, komu ste nezaplatili.
Poponahlajte sa, prosim.
alex
člen
člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 15 lis 2016, 17:30
Bydliště: Rajka, HU | 126m | USDA 7b

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod sylvia33 » 19 dub 2018, 16:21

Alex a ostatní, ktorí máte problémy s neplatičmi.
Posielajte len na dobierku, tak máte istotu, že ten, kto prevezme rastliny zaplatí. Dobierka sa dá poslať aj zo Slovenska do Čiech.
Tiež som sa kedysi "popálila" a jednej neplatičke som poslala balík rastlín a dodnes za ne nezaplatila ani poštovné. A predstavte si, že sa mi po čase ešte dva krát ozvala, ale nie aby zaplatila, ale aby si objednala ďaľšie rastliny. :lol: Samozrejme si vediem zoznam neplatičov a aj tých čo si nevyzdvihnú dobierku. Každému to doporučujem S6

veronyk by mala jednoducho zdvihnúť zadok zo stoličky a ísť S3 zaplatiť za to čo si objednala. A zbytočne nebrblať a nevyhovárať sa. Rastlinku si objednala ona a nie manžel.
sylvia33
ouško
ouško
 
Příspěvky: 50
Registrován: 05 čer 2011, 20:58
Bydliště: Bratislava

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod alex » 19 dub 2018, 16:33

to ano, ale su situacie a situacie. Ked nezaplati postovne, ktore moze byt dost vysoke, je tiez problem.
Mna tie rastliny nestali nic, len postovne.
Nedame si tu alebo niekde inde spravit taky zoznam neplaticov a spekulantov? Nech to pomoze ostatnym
alex
člen
člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 15 lis 2016, 17:30
Bydliště: Rajka, HU | 126m | USDA 7b

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod onry » 24 dub 2018, 22:31

S veronyk jsem pouze měnil řízky argut a posílal odkopek akebie a nebyl problém.
Pokud někomu ale posíláte rostlinky za poštovné je asi lepší požádat o platbu předem (forma paušálu- poštovné+ balné ) je to pořád levnější než dobírka. A celé je to o důvěře, ale pokud někdo něco chce musí i počítat s rizikem. (nákupy v zahraničí apod)
onry
člen
člen
 
Příspěvky: 431
Registrován: 16 říj 2008, 15:46
Bydliště: 16km jižně od Brna, 192 n.m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod paloo » 25 dub 2018, 08:14

Nutne zháňam peľ na opelenie kolomikt S12 Miloš nevedel by si mi dodať nejaký???
Uživatelský avatar
paloo
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
 
Příspěvky: 7338
Registrován: 11 srp 2007, 16:16
Bydliště: Lyský priesmyk 368mnm

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod sasman » 25 dub 2018, 08:58

tak to dopadá, když kolomikta konečně po deseti letech na jaře nezmrzne :D15 nebo se mýlím?
sasman
oficír
oficír
 
Příspěvky: 645
Registrován: 05 říj 2016, 11:13
Bydliště: Vizovice 325 m n. m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod alex » 25 dub 2018, 10:22

moja tusim uz odkvitla, ak nie, pozbieram
Obrázek
alex
člen
člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 15 lis 2016, 17:30
Bydliště: Rajka, HU | 126m | USDA 7b

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod milos 51 » 26 dub 2018, 07:19

paloo: Pavle až dnes jsem si všimnul prosby. Ale já ještě nekvetu! Teda moje kolomikta :D Jediný pyl co mám je chinensiska v mrazáku od lońska.
milos 51
admirál
admirál
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 12 čer 2013, 07:26
Bydliště: Břeclav 162 m.n.m.

Re: Hledám, sháním, koupím.....

Příspěvekod Honza123 » 28 dub 2018, 22:44

Sháním rouby annon (nebo i rollinii) vhodných na podnož a. muricata
Honza123
nováček
nováček
 
Příspěvky: 157
Registrován: 18 zář 2017, 23:02
Bydliště: Praha/Roudnice nad Labem (cca 200 m n. m)

PředchozíDalší

Zpět na BAZAR ROSTLIN A SEMEN

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků